KIEROWNIK Działu PRODUKCJI WK

PERFECT Spółka z o.o. w Starachowicach zatrudni:

                        kierownika produkcji wydziału klejenia

Opis stanowiska:

- nadzorowanie realizacji zadań produkcyjnych na wydziale klejenia w zakładzie

  przetwórstwa drzewnego

- planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników

- czuwanie nad jakością produktów powstających w procesie produkcyjnym

- prowadzenie racjonalnej gospodarki materiałowej

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (technolog drewna, budowa maszyn lub pokrewne)

- doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

- udokumentowany staż pracy na stanowisku kierowniczym (nadzorowanie produkcji)

- kreatywność

Oferujemy:

- pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku www.klejonka.pl

- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia