Elewacja drewniana pionowa

Elewacja drewniana pionowa wykonana jest z prefabrykowanych elementów sosnowych. Widoczny na zdjęciu efekt to kompozycja dwóch specjalnie dopasowanych i profilowanych elementów: desek i rygli.
Elewacja jest łatwa w montażu i może być wykonana samodzielnie, wystarczy zapoznać się z instrukcją i wyposażyć w podstawowe narzędzia – wkrętarkę, piłę płatnicę ręczną lub elektryczną. Naturalne tworzywo daje niepowtarzalne piękno i klimat doskonale wtapiający nasz dom w otoczenie zielonego ogrodu. Dzięki swobodnej kolorystyce możemy uzyskiwać efekt kontrastu lub zlewania się z otoczeniem.
Elewacja montowana jest na drewnianym ruszcie o grubości pozwalającej na docieplenie istniejącego lub nowo powstałego budynku zgonie z potrzebami lub wymogami WT2021 w zakresie izolacji termicznej.
Dzięki bardzo dobrym parametrom drewna nie powstają mostki termiczne i co bardzo ważne nie blokujemy dyfuzji wilgoci na zewnątrz.
Koszt elewacji jest porównywalny z tynkami strukturalnymi na podbudowie styropianowej powodującej zawilgocenie ścian i często niepożądane zjawiska pleśni i czarnych rogów ścian.
Elewacja dostępna jest w długościach 250 cm, 300 cm i 400 cm. Zapraszamy do kontaktu handlowy@klejonka.pl tel. 606973679.

technologia
w służbie jakości

Nasza firma, z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży drzewnej, zawsze kieruje się zasadą, że jakość jest priorytetem. Wszystkie nasze produkty, w tym klejonki drzwiowe, okienne i konstrukcyjne, powstają dzięki zaawansowanej technologii, która jest w służbie jakości. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesne rozwiązania technologiczne, jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości. Nasze procesy produkcyjne opierają się na precyzyjnych maszynach i systemach kontroli jakości, co gwarantuje nie tylko doskonałą wytrzymałość i trwałość naszych klejonek, ale również ich estetyczny wygląd. 

JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU,
WŚRÓD DOBRYCH specjalistów

Jesteśmy drużyną z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży drzewnej, od 25 lat produkujemy drewno klejone, współpracowaliśmy i współpracujemy z największymi firmami w Polsce i na świecie.

Opinie klientów

Nasza firma z dumą cieszy się uznaniem w oczach naszych klientów, a ich opinie są naszą najcenniejszą nagrodą. Dzięki naszemu ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w branży drzewnej, jesteśmy w stanie dostarczać produkty najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

SIEDZIBA FIRMY

Dane adresowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Perfect” Sp. z o.o.

Sekretariat
perfect@klejonka.pl
41 274 78 50
ul. Radomska 76
27-200 Starachowice

Dział handlowy
handlowy@klejonka.pl 

Ogólny: 41 275 33 38
Klejonka: 606 973 679